Baner

SZUKAMFLOTY

Aktualne oferty

Zapraszamy do zapoznania się naszą aktualną ofertą

AUDI

AUDI DLA FIRM

Zapytaj o ofertę
Wyprzedaż VW

VOLKSWAGEN DLA FIRM

Zapytaj o ofertę
Wyprzedaż Škoda

ŠKODA DLA FIRM

Zapytaj o ofertę
Oryginalne Koła

Oryginalne Koła

Zapytaj o ofertę
Oryginalne Części

Oryginalne Części

Zapytaj o ofertę
AKCESORIA

AKCESORIA

Zapytaj o ofertę

Skonfiguruj swoje Auto

Poznaj nasze marki i skonfiguruj wybrany samochód idealnie pod siebie

Samochody dostępne od ręki

SPRAWDŹ CZYM MOŻEMY CIĘ ZASKOCZYĆ

Sprawdź co dla Ciebie przygotowaliśmy, znajdź swój wymarzony samochód, zobacz najnowsze oferty

{{ offer.brand_name }} {{ offer.model_name }}

{{ offer.production_year }} • {{ offer.mileage }} km • {{ offer.fuel }} • {{ offer.power }} KM

Cena {{ priceFormat.to(offer.price) }} brutto

Dowiedz się więcej
Sprawdź pełną ofertę

WYPEŁNIJ FORMULARZ

Zapraszamy do zostawienia swoich danych. Nasz doradca skontaktuje się z Państwem w celu przedstawienia najkorzystniejszej oferty dla Państwa firmy.

Aby móc przetwarzać Państwa dane w celu przesyłania Państwu openformacji dotyczących promocji, akcji marketingowych, organizowanych wydarzeń w sprawie naszej działalności oraz oferowanych przez nas produktów i usług za pośrednictwem wskazanych poniżej kanałów komunikacji, prosimy Państwa o wskazanie preferowanych form komunikacji z Państwem poprzez wyrażenie poniżej wskazanych zgód.

W każdej chwili mogą Państwo cofnąć zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Cofnięcie zgody nie wpłynie jednak na zgodność z prawem przetwarzania przez nas danych osobowych przed wycofaniem zgody.


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w postaci adresu e-mail lub numeru telefonu (w zależności od wybranego kanału komunikacji) przez Porsche Inter Auto Polska Sp. z o.o. ("Porsche") dla celów marketingowych związanych z przesyłaniem/przekazywaniem przez Porsche spersonalizowanych openformacji handlowo-marketingowych dotyczących produktów i usług oferowanych przez Porsche, za pośrednictwem:Administratorem Państwa danych osobowych jest spółka Porsche Inter Auto Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-178) ul. Sekundowa 1, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, KRS 0000108213. Mogą się Państwo z nami skontaktować przy pomocy numeru telefonu +48 22 223 15 15 oraz adresu e-mail: rodo@porscheinterauto.pl. openformujemy, że podane przez Państwa dane będziemy przetwarzać w celu obsługi Państwa zapytania, w tym w celu kontaktu z Państwem w tym zakresie. Będziemy przetwarzać Państwa dane osobowe także w innych celach, jeśli wyrażą na to Państwo odrębną zgodę. Podanie przez Państwa danych osobowych jest dobrowolne. Przysługuje Państwu prawo do żądania od nas dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych a także prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania przez nas Państwa danych osobowych. Więcej na ten temat przeczytają Państwo w naszej Polityce Prywatności (http://www.porscheinterauto.pl/rodo).
Rozwiń Zwiń