mam

Flotę

MAMFLOTĘ

OBSŁUGA
POSPRZEDAŻOWA

Porsche Inter Auto to wykwalifikowany zespół pracowników - pasjonatów, który dzięki wieloletniemu doświadczeniu gwarantuje profesjonalną pomoc i opiekę nad firmową flotą. Zapewniamy najlepszą obsługę techniczną, finansową oraz ubezpieczeniową. Państwa bezpieczeństwo podczas współpracy jest dla nas priorytetem.

Zachęcamy do kontaktu z naszym doradcą w celu poznania szczegółów współpracy.

Skontaktuj się z doradcą
SERWIS

SERWIS

ASSISTANCE

ASSISTANCE

LIFESTYLE

LIFESTYLE

KONTAKT

KONTAKT

Znajdź
DOGODNĄ LOKALIZACJĘ

Mapa
Pointer Pointer
Pointer Pointer
Pointer Pointer
Pointer Pointer
Pointer Pointer
Pointer Pointer
Pointer Pointer
Volkswagen
Audi
ŠKODA
Porsche
{{ item.name }}
{{ item.location }}

{{ item.address }}
{{ item.zip_code }}

Tel.: {{ item.tel }}
Fax.: {{ item.fax }}

{{ item.url_text }}

Brak salonu

SERWIS
Umów wizytę w serwisie

Nasz zespół techniczny to grono zawodowych mechaników, którzy wykorzystując najnowsze technologie z największą dbałością serwisują Państwa flotę samochodów.

Usługa „Door to Door” to minimum formalności i maksimum korzyści.

Stworzyliśmy ją z myślą o Państwa wygodzie, dlatego dzięki niej zamówią Państwo odbiór samochodu z dowolnego miejsca oraz dostarczenie auta w wyznaczone miejsce po dokonaniu usługi serwisowej.

Umów wizytę
Serwis

ASSISTANCE

Dzięki pełnemu zabezpieczeniu w ramach assistance zapewniamy Państwu pomoc i opiekę w nagłych wypadkach.

oryginalne akcesoria
WYBIERZ COŚ DLA SIEBIE I DLA SWOJEJ FIRMY

Specjalnie dopasowana oferta części oryginalnych i akcesoriów spełni najskrytsze marzenia każdego fana motoryzacji.
Zapraszamy do salonów!

Akcesoria

Akcesoria

Zapytaj o ofertę
Rower

Rower

Zapytaj o ofertę
Oryginalne Koła

Oryginalne Koła

Zapytaj o ofertę
Systemy Transportowe

Systemy Transportowe

Zapytaj o ofertę

Mają Państwo pytania?
Proszę zostawić swoje dane,
a my skontaktujemy się z Państwem.

Aby móc przetwarzać Państwa dane w celu przesyłania Państwu openformacji dotyczących promocji, akcji marketingowych, organizowanych wydarzeń w sprawie naszej działalności oraz oferowanych przez nas produktów i usług za pośrednictwem wskazanych poniżej kanałów komunikacji, prosimy Państwa o wskazanie preferowanych form komunikacji z Państwem poprzez wyrażenie poniżej wskazanych zgód.

W każdej chwili mogą Państwo cofnąć zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Cofnięcie zgody nie wpłynie jednak na zgodność z prawem przetwarzania przez nas danych osobowych przed wycofaniem zgody.


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w postaci adresu e-mail lub numeru telefonu (w zależności od wybranego kanału komunikacji) przez Porsche Inter Auto Polska Sp. z o.o. ("Porsche") dla celów marketingowych związanych z przesyłaniem/przekazywaniem przez Porsche spersonalizowanych openformacji handlowo-marketingowych dotyczących produktów i usług oferowanych przez Porsche, za pośrednictwem:Administratorem Państwa danych osobowych jest spółka Porsche Inter Auto Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-178) ul. Sekundowa 1, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, KRS 0000108213. Mogą się Państwo z nami skontaktować przy pomocy numeru telefonu +48 22 223 15 15 oraz adresu e-mail: rodo@porscheinterauto.pl. openformujemy, że podane przez Państwa dane będziemy przetwarzać w celu obsługi Państwa zapytania, w tym w celu kontaktu z Państwem w tym zakresie. Będziemy przetwarzać Państwa dane osobowe także w innych celach, jeśli wyrażą na to Państwo odrębną zgodę. Podanie przez Państwa danych osobowych jest dobrowolne. Przysługuje Państwu prawo do żądania od nas dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych a także prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania przez nas Państwa danych osobowych. Więcej na ten temat przeczytają Państwo w naszej Polityce Prywatności (http://www.porscheinterauto.pl/rodo).
Rozwiń Zwiń